Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kaczkowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Łęki

Łęki(Kaczkowice + 21 km)

37 000 zł2 700 m² 13,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna 27 ar cisza, spokój, łowisko ok. 300 m, położona w niezwykle urokliwym miejscu w sercu lasu, w miejscowości Łęki. Działka niezabudowana (nr ewidencyjny 1567/1) otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zawarża

Zawarża(Kaczkowice + 23 km)

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 800 m²

Dom Z dużą działką - 1,48 ha, zawarża, gmina pińczów! informacje podstawowe Oferujemy do sprzedaży dom murowany, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, położony w gminie Pińczów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Czuszów

Czuszów(Kaczkowice + 15 km)

75 000 zł1 600 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana pod zabudowę zagrodową w okolicach Proszowic. Oferujemy działkę rolno - budowlano w zacisznej i spokojnej okolicy w miejscowości Czuszów, gmina Pałecznica,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kazimierza Mała

Kazimierza Mała(Kaczkowice + 6 km)

130 000 zł160 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:580 m²

Cena okazyjna! tylko teraz! 130 000 zł Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku handlowo usługowego ( dawnego sklepu spożywczo przemysłowego ) w miejscowości Kazimierza Mała, gmina Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Przyborów

Przyborów(Kaczkowice + 22 km)

48 000 zł3 300 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja wz - zabudowa mieszkalna jednorodzinna ( szer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Szczurowa

Szczurowa(Kaczkowice + 13 km)

19 500 zł4 400 m² 4,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości szczurowa gmina szczurowa Powiat Brzeski o powierzchni 44 ar. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Klimontów

Klimontów(Kaczkowice + 17 km)

2 410 000 zł21 905 m² 110,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 2,1905 ha zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Proszowice(Kaczkowice + 19 km)

555 400 zł58,47 m² 9 498,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M6 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 58,47 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Topola

Topola(Kaczkowice + 13 km)

25 000 zł2 700 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę działek rolnych, w miejscowości Topola, gmina Skalbmierz, woj. świętokrzyskie. W ofercie również posiadamy następujące działki w tej miejscowości: nr 54,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łęki

Łęki(Kaczkowice + 21 km)

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przestronny, solidny dom w Łękach koło Dębna gotowy do zamieszkania! Marzysz o spokojnym miejscu z szybkim dojazdem do miasta? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaczkowice

Kaczkowice,świętokrzyskie

219 000 zł80 m² 2 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Sprzedam dom położony 50 km od Krakowa i 10 km od Kazimierzy Wielkiej. Dom w trakcie remontu. Wymienione zostały: instalacja elektryczna trójfazowa , wodna, co, przydomowa oczyszczalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaczkowice

Kaczkowice,świętokrzyskie

225 000 zł80 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Sprzedam dom z ogrodem. Dom w trakcie remontu. Wymienione instalacje elektryczna, wodna, co. Do zamieszkania dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, na działce duży ogród, drzewka owocowe.